• Home
  • Poradniki
  • Kremy BB oraz CC – rewolucja w pielęgnacji skóry

Kremy BB oraz CC – rewolucja w pielęgnacji skóry

W dzisiejszych zabieganych czasach na wszystko brakuje nam czasu. Nic więc dziwnego, że od otaczających nas rzeczy wymagamy multi-funkcjonalności i uniwersalności. Nie inaczej jest w przypadku kosmetyków. Nic więc dziwnego, że rynki kosmetyczne na całym świecie zrewolucjonizowały kremy BB oraz ich następny kremy CC.

Beaty balm oraz Color control to wyjątkowe produkty, które podczas jednej aplikacji rozwiązują wiele problemów związanych z cerą. Nawilżają ją, odżywiają, ale także widocznie ujednolicają jej koloryt, matują i tym samym sprawiają, że możemy od czasu do czasu zrezygnować z makijażu, nie rezygnując efektu ujednolicenia koloru skóry.
Warto jednak pamiętać o ich właściwościach i wybrać krem odpowiedni do naszej cery. Nawilżające właściwości kremów bb sprawiają, że nie są one najlepszym rozwiązaniem dla osób o tłustej i trądzikowej cerze. W ich przypadku warto sięgnąć po produkty o formule cc, które mają właściwości matujące. Świetnie sprawdzą się też w formie bazy, jako pierwsza warstwa makijażu.

Anna Borkowiak

2 Replies to “Kremy BB oraz CC – rewolucja w pielęgnacji skóry”

  1. od dawna używam obu rodzajów kremów i jestem z nich bardzo zadowolona. Gorąco polecam każdemu 😉 teraz zastanawiam się jak mogłam przez długi czas używać samych ciężkich podkładów, które powodowały u mnie tylko i wyłącznie wysyp zaskórników.

  2. Idealne rozwiązanie na letnie dni. Lekka formuła i konsystencja, bardzo fajne dla delikatnej cery, skóra w końcu może pooddychać 😉

Comments are closed.